ГоловнаПро насПослугиТарифиКонтактиFAQ

Aгенція перекладів KEY TRANSLATIONS пропонує

Усний переклад
Письмовий переклад
Редагування та вичитка
Ділове спілкування
Переклад і адаптація маркетингової/рекламної продукції
"Твій друг в Україні"
Мови

Усний переклад

Надаємо всі три види перекладу (синхронний, послідовний та зв'язковий), кожен з яких корегується відповідно до бажань та потреб клієнта. Кожен вид перекладу має свої переваги та цільову аудиторію. Наші перекладачі мають великий досвід і професійну майстерність у всіх трьох видах перекладу.

Синхронний переклад, як правило, здійснюється під час міжнародних ділових та культурних заходів (зустрічі, зібрання, конференції, теле/радіомовлення тощо); зазвичай потребує спеціального обладнання.

Послідовний переклад широко застосовується під час ділових зустрічей та переговорів, відряджень, судових слухань та свідчень, прийомів у лікаря, екскурсій, неофіційних зустрічей, культурних заходів або коротких презентацій, під час яких більшість учасників не розуміють мови основного мовця.

Зв'язковий переклад доречний під час зустрічей та переговорів з невеликою кількістю учасників.

Безкоштовно!  Разовий переклад однієї короткої телеконференції/ділової зустрічі надається безкоштовно.

Письмовий переклад

Щоб забезпечити точний, швидкий і висококласний переклад текстів різної складності та/або різноманітних стилів, у KEY TRANSLATIONS налагоджено ретельний процес перекладу, що передбачає редагування та форматування перекладу за вимогою. Зберігаючи точний виклад оригінального тексту, наші фахівці надають бездоганні та професійні переклади.

Безкоштовно!  Разовий переклад тексту розміром у 0,5 сторінки виконується безкоштовно.

Редагування та вичитка

Редагування передбачає виправлення тексту або вилучення його певних частин, а також може вимагати звертання до оригіналу. За проханням редагування може виконувати носій мови. Будь ласка, зважте, що це окрема послуга, яку необхідно замовляти додатково.

Якщо у Вас уже є перекладений текст, який потребує редагування, надсилайте його нам, і яким би незграбним він не був, наші майстри перетворять його у документ, готовий до друку.

Часом текст не вимагає серйозного редагування або ж перекладу наново, а все, що потрібно, це вичитка у зв’язку з незначними граматичними та іншими помилками. Наші професійні редактори радо нададуть Вам таку послугу. Текст, вичитаний в агенції перекладів KEY TRANSLATIONS, відразу готовий до друку.

Безкоштовно!  Разове редагування/вичитка тексту розміром у 0,5 сторінки виконується безкоштовно.

Ділове спілкування

Існує безліч ситуацій, коли мовний бар'єр створює серйозні труднощі. Саме тоді на допомогу приходить KEY TRANSLATIONS, щоб забезпечити зрозуміле та легке спілкування. Від телефонних дзвінків та листування до особистих зустрічей у будь-якій країні наша агенція гарантує високий рівень ділових переговорів:

  • Переклад електронної пошти, ділової кореспонденції, комерційних матеріалів, юридичних документів, угод тощо
  • Переклад телефонних розмов та телеконференцій, особистих та ділових зустрічей тощо
  • Супровід і допомога під час місцевих та міжнародних відряджень
  • Збереження оригінального формату Ваших документів, точність, конфіденційність та дотримання офіційного стилю за будь-яких умов.

Ця послуга не лише зробить Ваш бізнес ефективним, але й дозволить заощадити час для пошуку нових ідей та можливостей.

Новинка!  Переклад і адаптація маркетингової/рекламної продукції

Незалежно від мови ділового спілкування у Вашій компанії агенція перекладів KEY TRANSLATIONS готова допомогти привернути увагу Ваших потенційних клієнтів. Наші досвідчені перекладачі та редактори підготують зрозумілі та літературно грамотні тексти, що задовольнять Ваші маркетингові потреби. Йдеться не про буквальний переклад: маркетингова продукція вимагає креативності та глибокого розуміння культури і тонкощів мови оригіналу та перекладу.

"Твій друг в Україні"

Плануєте подорож до Києва? Бажаєте помандрувати Україною? Зверніться до наших партнерів і вони потурбуються про всі деталі. До Вас приїхали іноземні партнери, але бізнес та справи не дозволяють приділити їм достатньо часу після роботи? Продемонструйте своїм іноземним гостям турботу – зателефонуйте нашим партнерам!

Мови

Українська, російська, англійська, арабська, китайська, німецька, французька та десятки інших.Наші послуги

•  Усний переклад
•  Письмовий переклад
•  Редагування та вичитка
•  Ділове спілкування
•  Переклад маркетингової
   продукції
•  "Твій друг в Україні"
•  Мови
www.keytranslations.com.ua  |  Copyright © 2005-2013, ТОВ "ІДЕЯ ПЛЮС". Всі права захищено.  |  key©keytranslations.com.ua
Українська Русский English